Prodej Vzorků
BEZPEČNÝ NÁKUP
PayPal Logo

O značce Worktop Express®

Značka Worktop Express® se pyšní tím, že je nejoblíbenějším evropským internetovým specialistou na kuchyňské desky z masivního dřeva. Dodáváme skvělé kuchyňské desky za úžasné ceny. Nabízíme spolehlivé služby a rychlé doručení.

Od zahájení činnosti firmy v roce 2009 jsme úspěšně realizovali více než 375 000 zakázek a máme 5hvězdičkové hodnocení na nezávislých webech, jako je Trustpilot. Věříme, že naše skvělá reputace je výsledkem odborných znalostí a výroby, specializovaných pracovníků, kvalitních produktů, příznivých cen a vstřícné zákaznické podpory. Náš sortiment jsme sestavovali přes 5 let. Nyní nabízíme největší kolekci dřevin a velikostí na trhu. Všechny produkty jsou v nejvyšší kvalitě a pocházejí od evropských výrobců. Díky naší vzorkové službě se mohou zákazníci před koupí seznámit s našimi výrobky a mají dokonce možnost získat peníze za vzorky zpět, pokud se rozhodnou provést objednávku.

Worktop Express pracovní desky

Zapomeňte na dodací lhůty dlouhé 6–8 týdnů. Pokud nakoupíte zboží značky Worktop Express®, objednávku obdržíte během několika dnů – a za mnohem nižší ceny než v běžných kamenných prodejnách! Poskytujeme vstřícný, osobní přístup a profesionální služby. Naši pracovníci disponují zevrubnými informacemi o celém našem portfoliu, takže vám dovedou fundovaně poradit a odpovědět na jakýkoli dotaz. Součástí naší nabídky je také velká míra flexibility. Můžete si vybrat dřevo dle vlastních představ a snadno si jej upravit, nebo můžete využít naši službu zakázkových úprav a nechat vše náročné na nás. Pokud chcete, abychom kuchyňskou desku upravili na míru dle vašich požadavků, budeme vycházet z poskytnutých rozměrů. Dodáme vám pracovní desku přesně na míru pro vaši kuchyni. A naši interní pracovníci, kteří mají na starosti přepravu výrobků, dbají na celostátní doručení do dalšího dne. Kvalita služeb je tak zaručena na každém kroku.

Náš sklad a logistické centrum se společně s předváděcím studiem nacházejí v Praze. Zveme všechny zákazníky – stávající i nové – aby nás navštívili a seznámili se na vlastní oči se špičkovou kvalitou naší nabídky. V naší pražské pobočce je k vidění výběr nejoblíbenějších kuchyňských desek. Devět vystavených vám jistě poslouží jako inspirace a vodítko.

Jak už možná vyplynulo z výše uvedeného, naším cílem je pracovat bez prostředníků, aby se naše výrobky dostaly od nás přímo k vám – s kvalitními zákaznickými službami a s plnou pozorností ze strany našeho personálu. Náš tým má mnohaleté zkušenosti s výrobou dřevěných kuchyňských desek řady různých typů. Z těchto zkušeností máte užitek vy, naši klienti.

Neustále rosteme, ale jedna věc se nemění – naše nadšení a elán spojený s tím, co děláme.

Za špičkovou kvalitu nemusíte utratit jmění – to je závazek značky Worktop Express®.

Proč nakupovat výrobky značky Worktop Express®?

Jsme předními evropskými odborníky v odvětví dřevěných kuchyňských desek. Máme neuvěřitelně rozmanitý sortiment. Všechny položky máme skladem a nabízíme rychlé dodání. Všechny naše kuchyňské desky jsou vyráběny v Evropě, z materiálů z co nejudržitelnějších zdrojů. Můžeme tak poskytovat výjimečné služby, které nemají z hlediska kvality a příznivých cen konkurenci. Další důvody, proč nakupovat právě u nás, najdete na stránce Proč nakupovat výrobky značky Worktop Express®?