Prodej Vzorků
BEZPEČNÝ NÁKUP
PayPal Logo
Zákaznická podpora:
+420 222 351 725
Worktop Express®

Dodací podmínky

Dodaci podminky

Standarní pracovní desky jsou k dispozici skladem k okamžitému dodání (pokud není uvedeno jinak).

Dodání následujícího pracovního dne je možné pro převážnou většinu České republiky pro všechny objednávky obdržené před 12 hod. A navíc - vzhledem k tomu, že naše webové stránky zobrazují aktuální stavy a nabízejí rezervační systém pro doručování - každý zákazník si může zvolit datum dodání již při tvorbě objednávky, což umožňuje rychlé a snadné potvrzení časového okna dodání.

DODÁNÍ ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 7 500 Kč
Pro objednávky s nižší celkovou cenou dopravné činí 600 Kč

Většinu České republiky pokrýváme vlastní prémiovou doručovací službou 2Man – službou, kterou nabízíme našim zákazníkům bez dodatečných nákladů. V rámci této služby náš specializovaný tým dvou řidičů vaše zboží vyloží a při použití přepravních obalů také vybalí a obaly odveze (přestože bude vnější obal odstraněn, vaše pracovní desky zůstanou stále ochráněny tenkou vrstvou napínací fólie).

Vezměte prosím na vědomí, že výše uvedené dodací doby platí pro standardní produkty a netýkají se pracovních desek objednaných na míru nebo pracovních desek pozměněných v rámci naší zakázkové služby (včetně těch, které jsou objednány přes naši online zakázkovou aplikaci). Navštivte stránku zakázková výroba a podívejte se na naše aktuální dodací doby.