Prodej Vzorků
BEZPEČNÝ NÁKUP
PayPal Logo
Worktop Express®

Dodací podmínky

Dodaci podminky

Standarní pracovní desky jsou k dispozici skladem k dodání do 2-6 dnů (pokud není uvedeno jinak).

DodKonkrétní den doručení zásilky vždy předem konzultujeme se zákazníkem, abychom maximálně vyhověli jeho časovým možnostem

DODÁNÍ ZDARMA PRO OBJEDNÁVKY NAD 7 500 KčM

Pro objednávky s nižší celkovou cenou dopravné činí 600 Kč

Většinu České republiky pokrýváme vlastní prémiovou doručovací službou 2Man – službou, kterou nabízíme našim zákazníkům bez dodatečných nákladů. V rámci této služby náš specializovaný tým dvou řidičů vaše zboží vyloží a při použití přepravních obalů také vybalí a obaly odveze (přestože bude vnější obal odstraněn, vaše pracovní desky zůstanou stále ochráněny tenkou vrstvou napínací fólie).

Do vzdálenějších míst dopravujeme prostředním dopravní společnosti, která vám v den doručení zašle SMS zprávu s telefonním číslem na řidiče. Jedná se o doručení tzv. “k prvním dveřím” za přítomnosti pouze řidiče.

Vezměte prosím na vědomí, že výše uvedené dodací doby platí pro standardní produkty a netýkají se pracovních desek objednaných na míru nebo pracovních desek pozměněných v rámci naší zakázkové služby (včetně těch, které jsou objednány přes naši online zakázkovou aplikaci). Navštivte stránku zakázková výroba a podívejte se na naše aktuální dodací doby.