Prodej Vzorků
BEZPEČNÝ NÁKUP
PayPal Logo
Zákaznická podpora:
+420 222 351 725
Worktop Express®

Aktuální nabídky

Tato stránka bude pravidelně aktualizovaná, aby zobrazovala detaily všech současných akčních nabídek. Navštěvujte tuto stránku pravidelně, abyste se dozvěděli včas o nejnovějších Worktop Express® slevových kódech, nabídkách a dalším.

Černý dub se slevou 10% po celý únor!

S potěšením oznamujeme, že naše nádherné pracovní desky z černého dubu máme ve slevě až do konce února. Černý dub s jedinečným vzorem a krásný zbarvením je skvělou volbou pro každý domov. Pracovní desky z masivního černého dubu jsou neuvěřitelně odolné a jsou tedy fantastickou volbou pro kuchyňské desky.

Pokud přemýšlíte o nákupu pracovních desek z černého dubu, vybrali jste si ten nejlepší čas, neboť v průběhu celého února máme až 10% slevu na všechny velikosti pracovních desek v naší nabídce této úchvatné dřeviny. Uvedené ceny pracovních desek z černého dubu již jsou zlevněné, tedy jediné, co potřebujete udělat, je přidat pracovní desky do vašeho košíku.

Nenechte si ujít skvělou příležitost pro vaši kuchyň a objednejte si pracovní desky z černého dubu již nyní. Zvýhodněná nabídka vyprší ve středu 28. února 2018 ve 23:59.